DNES PRIDANÉ PREDSTAVENIA  
Divadlo
Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33), Bratislava
Cesta dlhého dňa do noci30.5.2014 19:00
Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33), Bratislava
Gazdova krv23.5.2014 19:00
TEÁTRO Wüstenrot, Bratislava
Hľadá sa nový manžel28.4.2014 19:00
LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava, Bratislava
Kolaps27.4.2014 19:00
LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava, Bratislava
Malá domov - malá komédia o veľkom futbale30.4.2014 19:00
Malá domov - malá komédia o veľkom futbale26.5.2014 19:00
Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33), Bratislava
Pred odchodom na odpočinok16.5.2014 19:00
Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33), Bratislava
Tolstoj a peniaze29.5.2014 19:00
Divadlo - Činohra
Mestské divadlo Žilina - Štúdio, Žilina
Čakanie na Godota12.5.2014 10:00
Čakanie na Godota12.5.2014 19:00
Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33), Bratislava
Fajčiarky spasiteľky5.5.2014 19:00
Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33), Bratislava
Kamene vo vreckách17.5.2014 19:00
Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33), Bratislava
Láska na Kryme31.5.2014 19:00
Sála Starej radnice Hviezdoslavova 7, Košice, Košice
Na druhej strane brucha a Matka Guráž11.5.2014 18:30
Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33), Bratislava
Platonov9.5.2014 19:00
TEÁTRO Wüstenrot, Bratislava
Šialené nožničky17.6.2014 19:00
Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33), Bratislava
Tichý dom24.5.2014 19:00
LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava, Bratislava
Urgentný príjem28.4.2014 19:00
Divadlo - Muzikál
Amfiteáter Detva, Detva
Na skle maľované13.6.2014 21:00
Divadlo - Predstavenie pre deti
Piano Club Trenčín, Trenčín
SPIEVAME A TANCUJEME S MÍŠOU13.5.2014 10:00
Festivalový program - Divadlo
Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33), Bratislava
Idiot8.5.2014 19:00
Festivalový program - Hudba
Zichyho palác, Bratislava, Bratislava
Koncert festivalu Bratislavská komorná gitara4.5.2014 19:00
Stará tržnica, Bratislava, Bratislava
KORBEN DALLAS SYMPHONY26.6.2014 20:00
La Fiesta, Prievozská 18, Bratislava, Bratislava
PIKANTE! Tanečný festivalový víkend - afro/latino24.4.2014 20:00
PIKANTE! Tanečný festivalový víkend - afro/latino24.4.2014 20:00
PIKANTE! Tanečný festivalový víkend - afro/latino25.4.2014 20:00
PIKANTE! Tanečný festivalový víkend - afro/latino26.4.2014 20:00
PIKANTE! Tanečný festivalový víkend - afro/latino26.4.2014 20:00
Stará tržnica, Bratislava, Bratislava
UPÍR NOSFERATU27.6.2014 22:00
Stará tržnica, Bratislava, Bratislava
XAVIER SABATA & IL POMO D`ORO - BAD GUYS25.6.2014 20:00
Festivalový program - Multi
Zimný štadión Aréna Brezno, Brezno
KAVIAREŇ POD MESTSKOU BRÁNOU30.5.2014 19:00
Futbal - Reprezentácia
NTC Senec, Senec
Priateľský zápas SLOVENSKO-ČIERNA HORA23.5.2014 20:20
Hudba-Koncert
LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava, Bratislava
FRAGILE6.5.2014 19:00
FRAGILE7.5.2014 19:00
FRAGILE3.6.2014 19:00
FRAGILE4.6.2014 19:00
LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava, Bratislava
Koncert - Bloom25.5.2014 19:00
Hudba-Koncert - Folklor
Dom kultúry Ružinov - Veľká sála, Bratislava, Bratislava
Folklórny súbor Vršatec - Čriepky a pramene8.5.2014 19:00
Hudba-Koncert - Jazz
Ateliér Babylon, Bratislava, Bratislava
Jazz in the city a hostia27.4.2014 19:00
Hudba-Koncert - Klubova scéna
Amfiteáter Detva, Detva
THE BACKWARDS - THE BEATLES25.7.2014 20:45
Show - Ľadové revue
STEEL ARÉNA, Košice
No počkaj! Ľadová show22.11.2014 14:00
No počkaj! Ľadová show22.11.2014 18:00
Show - Talkshow
Stredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, Bratislava, Bratislava
Kus reči s J. Banášom a jeho hosťom7.5.2014 19:00
Show - Zábavný program
Záhrada koštian. kaštieľa, Košťany nad Turcom, Košťany nad Turcom
Fragile20.6.2014 19:30
Banská Bystrica
Klub 77, Banská Bystrica
MODERN MELODIC METAL FEST6.9.2014 19:00
Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava
Jazz in the city a hostia27.4.2014 19:00
Austria Trend Hotel, Bratislava
FASHION SHOW Exclusive30.5.2014 19:00
Bratislavské bábkové divadlo
Opice z našej police31.5.2014 14:30
Opice z našej police1.6.2014 10:00
Divadelný klub 10x10, Školská 14
Domov, Eros, Viera3.5.2014 19:00
Domov, Eros, Viera12.5.2014 19:00
Domov, Eros, Viera28.5.2014 19:00
Divadlo Aréna
Írska kliatba - premiéra16.5.2014 19:00
Divadlo Astorka Korzo´90 (Nám. SNP 33)
Fajčiarky spasiteľky5.5.2014 19:00
Idiot8.5.2014 19:00
Platonov9.5.2014 19:00
Pred odchodom na odpočinok16.5.2014 19:00
Kamene vo vreckách17.5.2014 19:00
Gazdova krv23.5.2014 19:00
Tichý dom24.5.2014 19:00
Tolstoj a peniaze29.5.2014 19:00
Cesta dlhého dňa do noci30.5.2014 19:00
Láska na Kryme31.5.2014 19:00
Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, Bratislava
KOLOTOČ BANKROT a POSLANCI V ZOO27.5.2014 19:30
Divadlo Ívery, Školská 14
Mizantrop1.5.2014 19:00
3 x koľajnice8.5.2014 19:00
Keby tisíc klarinetov15.5.2014 19:00
Zaradiť sa22.5.2014 19:00
Mizantrop29.5.2014 19:00
DK Lúky
35 rokov Prešporku4.5.2014 19:00
DK Zrkadlový háj Bratislava
EKONÓM23.5.2014 19:00
Dom kultúry Ružinov - Veľká sála, Bratislava
Folklórny súbor Vršatec - Čriepky a pramene8.5.2014 19:00
HANT ARÉNA BRATISLAVA (ŠH Pasienky)
THE PAROV STELAR BAND7.11.2014 20:00
THE PAROV STELAR BAND7.11.2014 20:00
La Fiesta, Prievozská 18, Bratislava
PIKANTE! Tanečný festivalový víkend - afro/latino24.4.2014 20:00
PIKANTE! Tanečný festivalový víkend - afro/latino24.4.2014 20:00
PIKANTE! Tanečný festivalový víkend - afro/latino25.4.2014 20:00
PIKANTE! Tanečný festivalový víkend - afro/latino26.4.2014 20:00
PIKANTE! Tanečný festivalový víkend - afro/latino26.4.2014 20:00
LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
Kolaps27.4.2014 19:00
Urgentný príjem28.4.2014 19:00
Malá domov - malá komédia o veľkom futbale30.4.2014 19:00
FRAGILE6.5.2014 19:00
FRAGILE7.5.2014 19:00
Koncert - Bloom25.5.2014 19:00
Malá domov - malá komédia o veľkom futbale26.5.2014 19:00
FRAGILE3.6.2014 19:00
FRAGILE4.6.2014 19:00
Nu Spirit Club, Pasáž Luxor Štúrová 3, Bratislava
Leporelo FM presents AMBIVALENT /m-nus/USA/3.5.2014 20:00
Nu Spirit Club, Pasáž Luxor Štúrova 3, Bratislava
HERNAN CATTANEO Luxury night25.4.2014 20:00
Radošinské naivné divadlo
POLOOBLAČNO5.5.2014 19:00
Randal Club, Bratislava
NAPALM DEATH & PERFECITIZEN8.6.2014 20:00
Showroom Jaguar, Rožnavská 30, Bratislava
Bratislavské módne dni24.4.2014 17:30
SLOVNAFT Arena, Bratislava
ENNIO MORRICONE6.10.2014 20:00
Spoločenský Dom NIVY
Bratislava Hot Serenaders25.5.2014 19:00
Stará tržnica, Bratislava
XAVIER SABATA & IL POMO D`ORO - BAD GUYS25.6.2014 20:00
KORBEN DALLAS SYMPHONY26.6.2014 20:00
UPÍR NOSFERATU27.6.2014 22:00
Stredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, Bratislava
Kus reči s J. Banášom a jeho hosťom7.5.2014 19:00
Štúdio L + S
Listy Emilovi - premiéra26.4.2014 19:00
TEÁTRO Wüstenrot
Hľadá sa nový manžel28.4.2014 19:00
Podfuk12.5.2014 19:00
Šialené nožničky24.5.2014 19:00
Šialené nožničky25.5.2014 19:00
Mníšky 2 - Milionárky5.6.2014 19:00
V Paříži bych tě nečakala, tatínku11.6.2014 19:00
Šialené nožničky17.6.2014 19:00
Ticho a spol, Školská 14
DÉJÁ VU5.5.2014 19:00
JURAJ DURA TURTEV, RAMI SHAAFI /UK/ A HOSTIA9.5.2014 19:00
Od liečenia k uzdraveniu tela i duše14.5.2014 19:00
ADRIENA BARTOŠOVÁ A ŠTUDENTI VŠMU16.5.2014 19:00
Všade tá rieka...!21.5.2014 19:00
OSTROV26.5.2014 19:00
Zichyho palác, Bratislava
Koncert festivalu Bratislavská komorná gitara4.5.2014 19:00
Bratislava 5 - Petržalka
DK Zrkadlový háj
PÁLENČÁREŇ TOUR - Jonathan Maness/USA/15.5.2014 19:00
Brezno
Zimný štadión Aréna Brezno
KAVIAREŇ POD MESTSKOU BRÁNOU30.5.2014 19:00
Budapest
Óbuda Island, Budapešť
SZIGET FESTIVAL 201417.8.2014 06:00
Detva
Amfiteáter Detva
Na skle maľované13.6.2014 21:00
THE BACKWARDS - THE BEATLES25.7.2014 20:45
Galanta
Amfiteáter Galanta
PERTU PARTI 201411.5.2014 19:00
Heľpa
Amfiteáter Heľpa
Na skle maľované23.8.2014 21:00
Košice
Futbalový štadión Lokomotíva-Košice
BAŽANT OPENAIRFEST 20146.6.2014 19:58
BAŽANT OPENAIRFEST 20146.6.2014 20:59
BAŽANT OPENAIRFEST 20146.6.2014 21:00
BAŽANT OPENAIRFEST 20147.6.2014 13:00
Sála Starej radnice Hviezdoslavova 7, Košice
Na druhej strane brucha a Matka Guráž11.5.2014 18:30
STEEL ARÉNA
No počkaj! Ľadová show22.11.2014 14:00
No počkaj! Ľadová show22.11.2014 18:00
Košťany nad Turcom
Záhrada koštian. kaštieľa, Košťany nad Turcom
Fragile20.6.2014 19:30
Myjava
Futbalový štadión Myjava
Spartak Myjava - FK Senica19.4.2014 19:00
Piešťany
Dom umenia Piešťany
LÚČNICA - celosúborový galaprogram27.5.2014 19:00
Prašice
Duchonka, Prašice
TRIDENT OPEN AIR 201427.6.2014 19:00
TRIDENT OPEN AIR 201427.6.2014 19:00
Senec
NTC Senec
Priateľský zápas SLOVENSKO-ČIERNA HORA23.5.2014 20:20
Senica
Amfiteáter Senica
Na skle maľované29.8.2014 21:00
Terchová
Amfiteáter Terchová
Na skle maľované9.8.2014 21:00
Trenčín
Piano Club Trenčín
SPIEVAME A TANCUJEME S MÍŠOU13.5.2014 10:00
Viedeň
Wiener Stadthalle - Halle D
BACKSTREET BOYS15.7.2014 19:30
Žilina
Mestské divadlo Žilina - Štúdio
Čakanie na Godota12.5.2014 10:00
Čakanie na Godota12.5.2014 19:00
Mestské divadlo Žilina - Veľká sála
Vitajte doma so Zuzanou Fialovou31.5.2014 19:00
Smerr Music Club, Žilina
DEBUSTROL - Slovakia Massakrr tour 201410.5.2014 20:00
AKO ZAČAŤ ?
PREDAJNÉ MIESTA
DNES PRIDANÉ
VYHĽADÁVANIE
BURZA
 ZAREGISTRUJTE SA
Meno
Heslo 
   
Zabudol som heslo
 
MFK Košice - ŠK Slovan .. 
Slovakia Cup 2014 
Slovensko - Fínsko 
MOMO - Bratislavský krst 
TRIDENT OPEN AIR 2014 
Tublatanka 
TOMÁŠ KLUS - Turné 2014 
JULIO & ROMEA 
LUCIE 
MOZOLANI PRO CLASSIC 2014 
POWERWOLF 
Hidden orchestra 
SILVESTER 2012 
AMO 
COUNTRY Fest 
VRÁTNA Free time zone 
LET IT ROLL WINTER Slovakia 2013 
SELAH SUE 
OLDIES VIDEO DISCO live 
ME AND MY DRUMMER